Inwestycje

Osiedle Zielone Tarasy PCK

Osiedle ZIELONE TARASY III – PCK składa się z siedmiu budynków, każdy z nich posiada 18 lokali mieszkalnych oraz 5 garaży. Projekt zakładał budowę siedmiu budynków wielorodzinnych z garażami w części parterowej. Każdy budynek jest wyposażony w windę, monitoring, wideo domofon, instalację TV-SAT.

Najnowsze materiały budowlane zapewniają doskonałe parametry izolacyjne i akustyczne. Każdy z budynków usytuowany jest na oddzielnej działce i stanowi oddzielną wspólnotę mieszkaniową. Komunikacja na terenie osiedla odbywa się poprzez utworzone drogi wewnętrzne. 

Osiedle Zielone Tarasy II

Jednym z największych atutów inwestycji jest lokalizacja. Osiedle „Zielone Tarasy” i „Zielone Tarasy II” zlokalizowane przy ul. Zielonej charakteryzują się niską intensywnością zabudowy działek sąsiednich; najczęściej są to domy parterowe lub domy w zabudowie bliźniaczej. Osiedle posiada bezpośrednie wyjazdy (droga wewnętrzna) na ulice Wolności i Struga.

Około 500 metrów do Placu Piastowskiego, 400 metrów do Parku Norweskiego oraz Parku Zdrojowego przy granicy którego znajdują się Termy Cieplickie. 200 m do komunikacji miejskiej.

Na osiedlu „Zielone Tarasy” znajduje się sklep spożywczy oraz przychodnia lekarska.

Osiedle Leszczynko I

Inwestycja jest rewitalizacją terenów poprzemysłowych usytuowanych w centrum miasta Leszna. Wprowadzenie nowej, przyjaznej dla człowieka i otoczenia funkcji oraz wybudowanie obiektów o wysokich walorach architektoniczno – przestrzennych poprawi wygląd zdegradowanej przestrzeni miejskiej i będzie miało pozytywne oddziaływanie społeczne. Zastosowane rozwiązania i materiały są przyjazne dla środowiska naturalnego.

Osiedle Leszczynko zaprojektowane zostało z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców i spełnieniu oczekiwań nawet tych najbardziej wymagających. To sześć kameralnych, 4-piętrowych budynków w skład których wchodzą funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 43 do 89 m².

Osiedle Zielone Tarasy – Zagajnik

Najnowsza inwestycja w Jeleniej Górze – Cieplicach.
Na prawie dwuhektarowej działce ze starodrzewem i wspaniałym widokiem na pasmo górskie, powstaje siedem budynków wielorodzinnych wraz z pełną infrastrukturą.

Osiedle dedykowane dla osób ceniących najwyższe standardy.
Nowoczesne rozwiązania techniczne, najwyższej jakości materiały wykończeniowe.