O nas

TEXO Sp. z o.o. SP. k. wcześniej „TEXO S C”. Spółkę tworzą Tomasz Kozłowski, Tomasz Kurpisz., Dariusz Nowak . Połączenie trzech firm branżowych: Firma ”TOMBUD” -Tomasz Kurpisz., TOMBUD Tomasz Kozłowski, STOLARKANOWAK Dariusz Nowak pozwoliło na stworzenie TEXO Sp. z o.o. SP. k. z siedzibą w Lesznie przy ul. Modelarskiej 13. Mottem spółki jest „Wielkopolska jakość oraz wieloletnie doświadczenie” Pomimo że TEXO Sp. z o.o. SP. k. jest stosunkowo nową spółką doświadczenie jej wspólników jest ogromne.

Zakład Ogólnobudowlany – Stolarstwo Dariusz Nowak od lat jest wykonawcą stolarki okiennej i drzwiowej do budynków mieszkalnych, jednorodzinnych, wielorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej w całej Polsce. Jestest Firmą z tradycjami, na rynku od 1983 r. Firma wygrała wiele prestiżowych przetargów na terenie całej Polski i wykonała swe zadania w sposób celujący.

Firma ”TOMBUD” – Tomasz Kurpisz działa na rynku usług budowlanych i nieruchomości od 1989 roku. Podstawą działalności jest kompleksowa realizacja inwestycji „pod klucz ”. Bogate doświadczenie zdobyte przy realizacji robót ogólnobudowlanych przy budowie obiektów biurowych, przemysłowo-handlowych, a także budowlach wielorodzinnych. Zdobyte z biegiem lat doświadczenie oraz zespół wykwalifikowanych pracowników pozwoliły na rozwinąć działalność o usługi developerskie na terenie całej Polski.

TOMBUD Tomasz Kozłowski, działa również od wielu lat na rynku usług budowlanych i instalatorskich. Specjalizuje się w wykonywaniu szeroko pojmowanego instalatorstwa (instalacje sanitarne, wodno kanalizacyjnych, Instalacje ogrzewania i chłodzenia podłogowego, ściennego, Instalacje ogrzewania i chłodzenia powierzchni zewnętrznych, Instalacje technologiczne i przemysłowe.

Jakość roku